Voor de leerkracht

Doelgroep: Bovenbouw

Doelstellingen:

* Kinderen op een speelse, maar zeer informatieve manier in aanraking laten komen met de Olympische Spelen. Veel kinderen interesseren zich wel in de Olympische Spelen en houden ook de resultaten van de sporters nauw in de gaten. Maar ze weten eigenlijk niets van de geschiedenis van de Olympische Spelen af. Via deze homepage komen ze ook onder andere wat van de geschiedenis te weten.

* Ook kunnen ze hun kennis van de homepage over de Olympische Spelen testen door middel van de quiz over onder andere de geschiedenis, de betekenis van de ringen en de Olympische vlam.

* Ook hebben we een antwoordenblad over de homepage gemaakt, zodat de kinderen echt op onderzoek uit moeten om de antwoorden op deze vragen te vinden.

* We hopen dat kinderen deze site als informatiebron kunnen gebruiken bij het maken van werkstukken en spreekbeurten.

* De kinderen werken met de computer en worden behendiger in het werken met internet.

* De kinderen krijgen een duidelijker beeld en eventueel een antwoord op hen eigen vragen.

* We vinden het ook belangrijk dat de kinderen plezier beleven aan het bekijken van deze website en het maken van het werkblad en de bliksemquiz. Daarom wensen we de kinderen bij deze veel plezier.